Transport produktów przemysłowych

Transport produktów przemysłowych jest zaliczany do najbardziej wymagających zadań w zakresie transportu. Istotną decyzją jest wybór odpowiedniego operatora logistycznego i bez wątpienia warto powierzyć takie zadanie doświadczonej firmie. Nasza obsługa w branży przemysłowej skupia się zarówno na klientach z segmentu przemysłu i inwestycji.

XD-LOGISTICS oferuje sprawdzone rozwiązania transportowe, realizację transportu produktów przemysłowych. Proponujemy więc Państwu przewóz produktów przemysłowych za pomocą pojazdów typu: plandeka standard, MEGA, solówka, które umożliwiają załadunki: bokiem, górą, tyłem. Posiadamy również w swojej ofercie pojazdy typu: colimuldy z przeznaczeniem do przewozu blachy w kręgach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również propozycję realizacji transportów pojazdami tj.: zestawy wielkopojemne, walking floor-y oraz wywrotki.

Sposób realizacji transportu jasno przedstawiamy i omawiamy z klientem, bowiem dla nas każde zamówienie jest ważne. Realizujemy najbardziej nietypowe zamówienia.

Zapraszamy do owocnej współpracy.