Transport produktów świeżych i mrożonych

Producenci oraz dystrybutorzy świeżych warzyw, owoców, nabiału, ryb oraz mięsa aby utrzymać się na obecnym rynku, zobligowani są zachować wysoką jakość i świeżość produktów. Transport takich produktów wymaga posiadania stosownej praktycznej wiedzy, w tym zakresie aby produkty trafiły do odbiorcy w nie naruszonym stanie.

Jesteśmy profesjonalistami w przewozach i logistyce artykułów spożywczych oraz mrożonych w warunkach kontrolowanej temperatury.

Nasze transporty są realizowane przy pomocy pojazdów typu chłodnia. Do realizacji takich transportów XD-LOGISTICS posiada w ofercie pojazdy typu chłodnia z ładownością 22,5 ton, które posiadają 33 miejsca euro paletowe. W tym zakresie mamy dla Państwa w ofercie również propozycję realizacji transportów tzw. średnimi pojazdami typu: solówki-chłodnie, które pomieszczą 16 euro palet z ładownością nawet do 6 ton. W naszej firmie znajdziecie również ofertę przewozu pojazdami typu: bus-chłodnia, które mogą pomieścić do 8 europalet z ładownością do 1,5 tony. Na wyposażeniu pojazdów jest stały monitoring temperatur w zakresach od – 25 st. C do + 25 st. C. Temperatura powierzonych dóbr rejestrowana jest za pomocą termografu. W odróżnieniu od innych firm, jesteśmy na bieżąco w kontakcie z kierowcami oraz z kontrahentami, co daje nam znaczną przewagę w jakości świadczonych usług.

Potencjał jakim dysponujemy –  nowoczesne środki transportu, jak również nasza duża ilość połączeń międzynarodowych, pozwala na stworzenie przez XD-LOGISTICS dogodnych ofert dopasowanych do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do owocnej współpracy.